NEDEN BİZ

Kurumsal Web Uygulamaları ve Dijital Medya Reklam Pazarlama Çözümleri

Neden bizimle çalışmalısınız?

Marking olarak, kurumsal web uygulamaları ve dijital medya reklam pazarlama çözümleri için geliştirilen teknolojiler, yeni buluşlar ve uygulamalar üzerinde araştırmalar yaparız. Müşteri odaklı kurum kültürü ve seçkin iş ortaklığı modeli ile web uygulamaları geliştiren uzman yazılım firmalarından tasarım lisansları satın alır, işletmenizin ihtiyaç duyduğu çözümlerle harmanlayıp en etkili tasarım ve işlevsellik ile verimliliğinizi arttırmaktayız.

Dijital medya reklam pazarlama çalışmalarınızda başta Google olmak üzere tüm ilgili kanalların iş ortaklığı modeli üzerine aldığımız eğitimlerle pazarlama reklam hedeflerinizde en yüksek verimi almanızı sağlamak için çalışırız.

Web uygulamaları ve dijital medya reklam pazarlama konularında sürekli gelişen ve yenilenen teknolojiler üzerine çözüm üreten uzman kuruluşlar ile yaptığımız iş ortaklığı modeline ek olarak, yaptığımız geliştirmelerle birlikte en etkili tasarım ve işlevselliği bir arada sunmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ederiz.

BENZERSİZ TASARIMLAR & GERÇEK DUYARLILIK

Sektör/firmanıza özel benzersiz tasarımlar, günümüz modern web uygulamaları ile harmanlanıp Masaüstü/IOS/Android/Tablet tüm cihazlarla uyumlu kullanıcı dostu arayüz ve uygulamalar üretiriz.

SEO UYUMLU

Arama motoru optimizasyon desteği ile arama motorlarıyla uyumlu uygulamalar üretiriz, böylelikle reklam bütçelerine fazladan para harcamak yerine arama sonuçlarında organik olarak en üst sıralarda yerinizi almanızı sağlarız.

ENTEGRE GOOGLE ANALYTICS

Ücretsiz Google Analytics Entegre Raporlama ile anlık ve tüm detaylı Ziyaretçi raporlarına dilediğiniz zaman ulaşıp ölçümlemenizi yapın (Türkçe Dil seçeneği ile).

KURUMSAL İLETİŞİM SİSTEMİ

Herhangi bir e-posta gönderme yazılımına ihtiyaç duymadan, şirketinizin kurumsal kimliği ile anında e-posta gönderebileceğiniz ve durum raporlarına göre tüm mesajlarınızı tek bir yerden yönetebileceğiniz kurumsal iletişim sistemi sunuyoruz.

YÖNETİM PANELİ

Tüm dinamik içeriğinizi masaüstü, mobil ve tablet tüm cihazlarla uyumlu size özel panelinizden yönetilecek şekilde tasarlıyoruz.

7/24 DESTEK

Hizmet sürecinizin ilk gününden itibaren size özel yönetici panelinizden ihtiyacınız olduğu an 7/24 ücretsiz destek sunuyoruz.

INTERNETTE YERİNİZİ ŞİMDİ ALIN. ÜCRETSİZ DEMO TALEBİNDE BULUNUN, WEB SİTENİZİ KULLANMAYA HEMEN BAŞLAYIN HEMDE MOBİL UYUMLU!

ÜCRETSİZ DEMO TALEBİ OLUŞTUR