BLOG

Kurumsal Web Uygulamaları ve Dijital Medya Reklam Pazarlama Çözümleri

NEDEN KURUMSAL WEB SİTESİ

Marking

Kurumsal bir web sitesi; iletişim, üretim, malzemeler, alım satım, e-ticaret, müşteri ilişkileri, yeni müşteriler, insan kaynakları gibi entegre iş fonksiyonları ve pazarlama araçlarını içeren bir elektronik iş platformu üzerine kuruludur ve kurumsal kaynakların etkin, verimli şekilde yönetilmesine katkı sağlar. Temelleri 60'lı yıllara dayanan ve 90'lı yıllarla birlikte yaygınlaşmaya başlayan internet teknolojilerinin bugünkü kullanıcı sayısı 3 milyarın üzerindedir, Türkiye'de bu rakam 45 milyon. Nüfusun yarısını aşan ve her gün büyümeye devam eden internet kullanıcı topluluğunun oluşturduğu kabul görmüş bir değişimi görmezden gelmek ya da buna karşı direnmek işletmeniz adına yapılabilecek stratejik bir hatadır.

 

Web siteniz işletmenizin vitrinidir, 7/24 dünyanın tüm ziyaretçilerine tek bir noktadan hizmet vermek için açık ve çalışmaya hazırdır. İşletmeler, sundukları hizmet, servis ya da üretim pazarlamasını yaptıkları ürünler için, yurt içi ve yurt dışı pazarlara tanıtım fırsatını değerlendirerek, potansiyel müşterilere ulaşmak ve yeni iş olanakları edinme gibi kritik süreçlerde avantaj sağlamalıdır. İşletmeler iş süreçlerini yönetirken bir web sitesi ile çözüm ortakları, ziyaretçi, müşteri, vb. değerlerle tanınırlılığını artırırken aynı zamanda işletme içi ortaklar, çalışanlar gibi en değerli varlıklarınıda yönetebilmelilerdir. Tüm bu süreçlerde çağdaş yönetimin gerektirdiği kurumsallık ve şeffaflık ilkesi dahilinde bilgi yönetimi, etkin yönetime destek olmak ve büyüme için, ortakları, çalışanları, müşterileri ve ziyaretçileriyle iletişim halinde olmalıdırlar.

 

Tüm bu süreçlerin yönetilmesiyle paralel olarak biz bu noktada; hem ziyaretçilere sunulan içerikler hemde işletme kaynaklarının etkin yönetilmesine katkı sağlayan ve entegre iş fonksiyonlarını içeren model üzerine kurulu bir web uygulaması sunuyoruz. Kullanıcı dostu arayüz ve uygulamalar ile sunulan bu platform, kullanım kolaylığı ile birlikte yapılan yenilikler ve hizmet verdiğiniz sektörü yansıtan modern tasarım ve işlevselliği bir arada sunuyoruz. Tüm bu özellikleri size özel yönetici panelinizde, internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan güvenli bir şekilde, tek bir noktadan kolaylıkla yönetebilmenizi sağlıyor ve kullanımınız ile ilgili bize ihtiyaç duyduğunuz her an, size özel yardım sayfanızdan 7/24 destek sunuyoruz.

 

Değişen şartlara uyum, global operasyonları artırma, Ulusal ve Uluslararası pazarlara entegrasyon, kurumsal yönetim, şeffaflık, insan kaynakları, kurumsal bilgi yönetimi, müşteri ilişkileri, işletme ürün marka değeri, pazarlama etkinliklerinize ve etkin yönetime destek olmak ve verimliliğinizi artırmak için tüm ihtiyaçlara cevap verebilen, her işletmenin kurumsal bir web sitesi olmalıdır. Web Sitesi bir maliyet kalemi değil sağladığı değer ve verimlilik ile en önemli işletme kaynaklarından biridir. Yeni Türk Ticaret Kanununa uygun bir platform üzerine kurulu, işletmelerin iş süreçlerine yönelik olarak tasarlanmış tüm bu çözümler çok düşük satın alma maliyetine sahiptir. Detaylı bilgi ve iletişim için lütfen bize ulaşın sayfamızı ziyaret ediniz, teşekkürler.